F24DFTPK
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Freestyle Plancha
Plynový gril Napoleon Freestyle Plancha se třemi nerezovými hořáky pod velkou grilovací plochou


| Rozměry se zavřeným poklopem | 132 x 105 x 60 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | ocelová varná deska o tloušťce 3,5 mm a rozměrech 60 x 44 cm |
| Základní vybavení | 3 nerezové hořáky, zapalovací systém, ocelová varná deska, sklápěcí poličky, dvířka |
| Hmotnost | 53 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 7,65 kW |
| Záruční doba | 10 let na hliníkové a nerezové části a víko grilu |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
63 990 Kč
79 990 Kč
87 990 Kč
19 990 Kč
49 990 Kč
28 990 Kč
34 990 Kč
106 990 Kč
36 990 Kč
34 990 Kč
18 990 Kč
68 990 Kč
38 490 Kč
49 990 Kč
106 990 Kč
13 990 Kč
87 990 Kč
19 990 Kč
29 990 Kč
177 990 Kč
79 990 Kč
107 990 Kč
159 900 Kč
44 490 Kč
12 490 Kč
8 490 Kč
35 990 Kč
18 990 Kč
11 990 Kč
21 990 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....