Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Maso, ryby, zelenina

Zpět na přehled
 • 10.06.2016 Jaroslav V.

  Co se bude grilovat na Grilakademii?

  Dobrý den, chci se zeptat, jaký bude letos meníčko na vaší Grilakademii? A můžu se na kurz ještě přihlásit? Děkuji za odpověď.
 • 26.05.2016 Jan K.

  Můžu se přihlásit na příští Weber kurz grilování?

  Dobrý den, v pondělí jsem se zúčastnil vašeho Weber kurzu grilování a moc mě nadchnul. Můžete mi prozradit, jaké menu budete dělat na červnovém kurzu grilování a zda je možné, se na tento termín přihlásit? Děkuji za odpověď.
 • 09.05.2016 Tomáš Ř.

  Jak dlouho a při jaké teplotě se griluje celé kuře pomocí otočného špízu?

  Dobrý den, mám plynový gril Weber 300 a k tomu jsem si přikoupil otočný špíz. Prosím o informace, při jaké teplotě a jak dlouho mám kuře nepřímou metodou grilovat? Děkuji za pomoc.
 • 17.03.2016 Martina B.

  Kdy se budou konat kurzy grilování?

  Dobrý den, měla bych zájem o kurz grilování Grilakademie. Můžete mi prosím zaslat podrobnější informace o kurzu, včetně přesného termínu? Předem moc děkuji.
 • 29.02.2016 Stanislav M.

  Rozdíly mezi stojany na drůbež

  Dobrý den, chtěl bych si ke svému grilu přikoupit stojan na grilování kuřete. Na vašich stránkách jsem viděl více druhů, můžete mi prosím popsat, v čem se liší, a který z nich je pro grilování nejvhodnější? Děkuji za ochotu.
 • 02.02.2016 Přemek V.

  Vejde se do grilu Master-Touch celé prase?

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se ve vašem grilu Weber Master-Touch dá ugrilovat celé prase, přesněji řečeno selátko. Děkuji za odpověď.
 • 14.01.2016 Sára K.

  Prodáváte také kuchařky a příručky o grilování?

  Dobrý den, koupila jsem příteli k vánocům moderní plynový gril, ale je to úplný začátečník a ještě se s ním nenaučil pracovat. Proto jsem se vás chtěla zeptat, jestli prodáváte také kuchařky a příručky o grilování?

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit